PŘIJÍMÁME PŘEDOBJEDNÁVKY MASA PAEX DO 23.6.

Kloubní výživa z bylinných tinktur 100 ml

Neohodnoceno
 
 

Kloubní výživa pro psy a kočky z bylinných tinktur jinanu, měsíčku a ďáblova pařátu. „Arthro Green Lauf-Fit“ je čistě přírodní tekutý doplněk výživy, který je díky vhodné kombinaci kvalitních bylinných extraktů důležitý nejen pro podporu pohybového aparátu a kloubů, ale i prevencí výživových nedostatků. Lze podávat jako kúru dva až čtyřikrát ročně, nebo před větší zátěží (dlouhý výlet, běh, sport). Vhodný pro krátkodobé i chronické potíže. 

 

Dostupnost Skladem do tří dnů
Měrná cena 699 Kč / 100 ml
699 Kč    
Kategorie cdVet doplňky
 
  • 100% Přírodní výživa kloubů, šlach, vazů a svalů. 

  • Doplnění chybějících živin místo potlačování bolesti. 

  • Prevence nebo pomoc při kloubních problémech. 

  • Bioaktivní živiny zlepšují celkovou zdravotní kondici. 

  • Kompetentní výrobce, který rozumí přirozenému zdraví.

    Originál německý název je „ArthroGreen Lauf-fit".

Přírodní složení >> Kvalita pro zdraví

Doplněk výživy Kloubní výživa z bylinných tinktur obsahuje pouze hodnotné 100 % přírodní suroviny >> Jírovec / Arnika / Měsíček / Tinktury: Ginkgo, Harpago, Vrba. Recepturu vytvořil pan Clemens Dingmann, zakladatel výrobní společnosti cdVet.de - Natürliche Tiergesundheit (Přirozené Zdraví Zvířat).

100% Kvalita z přírodní lékárny & Hodnotné složení zaměřené na zdraví.
 

Analytické složky: Protein < 0,3 % / Vláknina < 0,4 % / Popel < 0,2 % / Vlhkost 93 % / Sodík < 0,02 %. Díky zpracování hodnotných přírodních surovin za studena jsou Minerální látky organické kvality. Proto doplněk stravy Kloubní výživa z bylinných tinktur disponuje vysokou Životní Energií (BioAktivita), která minerálům a živinám umožňuje prostup skrze buněčnou membránu, a tím zajišťuje MAXIMÁLNÍ  VYUŽITELNOST pro výživu buněk.


BioAktivita >> Vitalita & Kondice

Šetrné sušení surovin při nízké teplotě do 42 °C plus ABSENCE  UMĚLÝCH  VITAMÍNŮ vede k zachování vysoké Životní Energie (BioAktivita). Proto Kloubní výživa disponuje Maximem Živin a Vitálních látek (Vitamíny, Minerály, Enzymy). Vysoká míra BioAktivity přináší NÁRŮST  ŽIVOTNÍ  ENERGIE, která posiluje Imunitu, zvyšuje Vitalitu a Kondici organismu.
 
Denní dávkování

Doplněk výživy "Kloubní výživa Lauf-Fit" zamícháme zvířeti do krmiva. U citlivých jedinců aplikujeme Lauf-Fit injekční stříkačkou přímo do pusy nebo vedle jazyka. Při dávkování nerozlišujeme velikost (hmotnost) zvířete, protože Lauf-Fit působí cíleně na tkáně pohybového ústrojí.

Při prevenci

Při mírných potížích nebo před větším zatížením pohybového aparátu (dlouhý výlet, běh, sport) podáváme Lauf-Fit 1krát denně v množství 1 až 2 ml (30 až 60 kapek) po dobu cca 30 dní.

Akutní případy

Při větších nebo akutních potížích podáváme Lauf-Fit 2krát denně. Celkem za den (součet obou dávek) podáváme 2 až 4 ml (60 až 120 kapek) po dobu 60 dní.

Chronické potíže

Při chronických nebo degenerativních potížích podáváme Lauf-Fit celoročně 1krát denně v množství 1 ml (30 kapek). 

Vnější podpora

Jako vnější podporu pro rychlejší odeznění potíží doporučujeme kombinovat s produkty Kloubní fluidum nebo Prokrvující gel.
  

Účinné látky 

Ďáblův pařát (Harpago) obsahuje iridoidní glykosidy a především harpagosid, stejně jako flavonoidy, které jsou skvělou nutriční podporou pro namáhané klouby. Sušená vrbová kůra obsahuje třísloviny a glykosid salicin, který se v těle mění na kyselinu salicylovou. Éterické oleje měsíčku a ginkga ve spojení s flavonoidy podněcují látkovou výměnu kloubů a působí proti volným radikálům, které mohou ničit buněčné struktury.
 


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: