STŘEDA, BAŽANTŮ JE TŘEBA! POUZE DNES SLEVA NA BAŽANTY A SLEPICE! LETOS NAPOSLEDY, TAK NEVÁHEJTE! PŘIJÍMÁME PŘEDOBJEDNÁVKY MASA PAEX DO 23.6.

Fit-BARF Koření 50 g

Neohodnoceno
 
 

kuchyňské bylinky pro každý den: meduňka, rozmarýn, petržel, šalvěj, majoránka a tymián.

 

Dostupnost Skladem do tří dnů
230 Kč    
Kategorie cdVet doplňky
 

Kořenící směs bylin, která obohatí krmivo nejen při BARFu, ale také při stravě sušené, či vařené. Toto koření je vyváženou směsí, která může pomoci s akceptací nového krmiva, nebo u starších psů se zhoršeným čichem a chutí. Obsažené kořenící byliny povzbuzují chuť do jídla, upravují dobré zažívání, správné trávení a působí proti nadměrné plynatosti

100% přírodní směs bylin povzbuzujících trávení.

Z šetrné produkce, sušené za nízkých teplot do 40°C.

 

Přirozený zdroj rostlinných látek, minerálů a živin.

Aromatické obohacení krmiva vhodné i pro starší psy.

Jednoduché podávání, stačí přidat 1 špetka do krmiva.

Přírodní složení >> Kvalita pro zdraví

Doplněk výživy Fit-BARF Koření obsahuje pouze hodnotné 100 % přírodní suroviny >> Meduňka / Rozmarýn / Petržel / Šalvěj / Majoránka / Tymián. Recepturu vytvořil pan Clemens Dingmann, zakladatel výrobní společnosti cdVet.de - Natürliche Tiergesundheit (Přirozené Zdraví Zvířat). 

100% Kvalita z přírodní lékárny & Hodnotné složení zaměřené na zdraví.
 

Analytické složky: Popel 10,3 % / Protein 11,2 % / Tuk 4,3 % / Vláknina 17,8 % / Popel nerozpustný v kyselině solné 2,5 %. Díky zpracování hodnotných přírodních surovin za studena jsou Minerální látky organické kvality. Proto doplněk stravy Fit-BARF Koření disponuje vysokou Životní Energií (BioAktivita), která minerálům a živinám umožňuje prostup skrze buněčnou membránu, a tím zajišťuje MAXIMÁLNÍ  VYUŽITELNOST pro výživu buněk.
 

Doplněk stravy „Fit-BARF Koření" je přírodním složením zaměřen na zdraví >> PROTO neobsahuje ŽÁDNÉ  UMĚLÉ  VITAMÍNY, žádné syntetické látky, ani konzervanty. Tyto zatěžující chemické látky poznáme u jiných doplňků podle měrných jednotek, v kterých jsou udávány (mg, IE/kg, IU, µg, B1, mg/kg a jiné). Více informací nabízí článek
 

BioAktivita >> Vitalita & Kondice

Šetrné sušení surovin při nízké teplotě do 42 °C plus ABSENCE  UMĚLÝCH  VITAMÍNŮ vede k zachování vysoké Životní Energie (BioAktivita). Proto Fit-BARF Koření disponuje Maximem Živin a Vitálních látek (Vitamíny, Minerály, Enzymy). Vysoká míra BioAktivity přináší NÁRŮST  ŽIVOTNÍ  ENERGIE, která posiluje Imunitu, zvyšuje Vitalitu a Kondici organismu. 

Šetrné zpracování BEZ chemie zachovává BioAktivitu pro více Energie a lepší Kondici. 

Denní dávkování

1 špetka do krmení.
 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: