OBLÍBENÁ AKCE - BAŽANTÍ KOMBO 5+1 JE ZPĚT A JESTĚ S VÝHODNĚJŠÍ CENOU! V AKCI JSOU OD TEĎ I VYBRANÉ SUŠENÉ DOBROTY A SUŠENÁ MASA! KRÁSNOU STŘEDU PŘEJEME

Fermentovaný doplněk stravy Regulatpro Bio 350 ml

Neohodnoceno
 
 

Enzymová výživa s vitamínem C, artyčokem a kurkumou >> imunita, energie, trávení a regenerace.

 

 

Dostupnost Skladem do tří dnů
Měrná cena 391 Kč / 100 ml
1 367 Kč    
Kategorie cdVet doplňky
 

Regulatpro Bio je Bioaktivní doplněk stravy z fermentovaného ovoce, ořechů, zeleniny a bylin. Fermentace je proces štěpení, při kterém se z výchozích surovin uvolňuje spektrum hodnotných živin, prebiotik, enzymů a vitamínů. Zejména vitamín C přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem a zajišťuje normální funkci imunitního systému a energetického metabolismu, artyčok zase přispívá k normálnímu trávení a funkci střev.

 

Vyroben fermentací, která uvolňuje spektrum enzymů a vitamínů.

Nepasterizovaný, přirozeně konzervovaný díky nízkému Ph 3,4.

Obsažený vitamín C přispívá k normální funkci imunitního systému.

Obsažené artyčoky přispívají k normální funkci střev a trávení.

Kompetentní výrobce >> Dr. Hans Niedermaier.

Složení

Voda, citrony, fíky, datle, VLAŠSKÉ OŘECHY, SÓJOVÉ BOBY, cibule, kokosové ořechy, glycerin (rostlinný), extrakt z aceroly, CELER, mungo (výhonky), artyčoky, hrášek, proso, byliny (tinktura), kurkuma, šafrán. Všechny složky (kromě vody a glycerinu) pocházejí z bio certifikovaného organického zemědělství a prošly patentovaným procesem kaskádové fermentace (EP 1153549). Obsah vitamínu C v doporučené denní dávce (20 ml) je 12,25 mg, což je 15,3 % denní hodnoty příjmu. 
 

 Pestré a hodnotné složení ze syrových potravin v bio kvalitě podporuje zdraví.


Přidané umělé vitamíny: ŽÁDNÉ

Regulatpro Bio je složen z přírodních surovin. Neobsahuje žádné umělé vitamíny, syntetické minerály, laciná plniva ani chemické konzervanty. Tyto zatěžující látky jsou u jiných doplňků uváděny jako „Vitamíny a stopové prvky (na kg)“ nebo jako „Doplňkové látky“ a poznáme je podle měrných jednotek (mg / IE / IU / µg / mcg / mg/kg). Více informací o rozdílech mezi umělými a přírodními vitamíny nabízí článek 


Bioenergetika & zdraví

Naše zdraví závisí na dynamických procesech stavby a odbourávání. Nezdravá výživa, stres, nedostatek pohybu a jedy z životního prostředí mohou tuto harmonickou souhru vyvést z rovnováhy. To vede k nedostatečnému zaopatření buněk (chybí jim energie a živiny) s následkem poruch regulačních procesů. Pro udržení nebo obnovení našeho zdraví na co nejdelší možnou dobu má zásadní význam optimální buněčná energie, která podporuje biologické regulační procesy.

Kaskádová fermentace

Pečlivě vybrané čerstvé ovoce, zelenina a ořechy z ekologického zemědělství se nakrouhá a vloží do fermentačního bioreaktoru. Přidá se probiotická kultura mléčného kvašení (dobré bakterie) a první fermentační fáze začíná. Po 3 až 4 týdnech se surovina rozdělí na dvě části a další fermentace probíhá s přidáním dalších kultur symbiotických bakterií. Na závěr se obě frakce sloučí a fermentují společně. Za 8 až 12 týdnů je Regulatpro Bio hotov. Proces je chráněn patentem EP1153549.
 

Třífázová patentovaná fermentace Dr. Niedermaier trvá 8 až 12 týdnů.

Obsahové látky z fermentace

Všechny výchozí suroviny a substance jsou při kaskádové fermentaci rozpuštěny v pravotočivé kyselině mléčné, která vzniká kvašením. Fermentováním se enzymy a živiny rozštěpí (podobně jako při trávení), uvolní se hodnotné sekundární rostlinné látky a z kultur kyseliny mléčné vznikají zdravé komponenty. Takto rozštěpené enzymy a živiny se rychle vstřebají a jsou buňkám pro jejich výživu ihned k dispozici.

Dávkování pro Psy, Kočky, Papoušky

Dlouholeté zkušenosti přírodních léčitelů zvířat a veterinárních lékařů potvrzují, že kaskádovou fermentací rozštěpené enzymy a živiny v doplňku stravy Regulatpro Bio pomáhají také psům, kočkám, hlodavcům, ptákům koním a ostatním domácím zvířatům. Proto níže najdeme denní dávkování také pro ně.
 

Kočka

3 až 5 ml

Pes 4 až 15 kg

5 až 8 ml

Pes 15 až 30 kg

8 až 12 ml

Pes nad 30 kg

12 až 15 ml

Křeček, Myš, Krysa

1 až 2 ml

Papoušek a ostatní ptáci

1 až 2 ml

Morče, Králík

2 až 3 ml

Pony, Kůň

20 až 50 ml

 

 

 

Fermentovaná enzymová RAW (BARF) výživa Regulatpro Bio pomáhá také psům a kočkám.

Podávání zvířatům & Štěně, Kotě, Mládě

Regulatpro Bio přimícháme zvířatům do krmiva nebo do misky s vodou. Zejména při řešení zdravotních potíží je vhodnější stříknout Regulatpro Bio naředěný 1 : 1 do úst zvířete. Odmítavým kočkám a ptákům můžeme Regulatpro Bio natřít na srst (peří) a oni si ho olížou. Štěňatům, koťatům a jiným mláďatům podáváme Regulát v menší dávce s ohledem na budoucí velikost či hmotnost těla v dospělosti. Rámcově polovinu denní dávky určenou pro dospělé zvíře.

Součástí Regulátu je odměrný kalíšek pro dávkování s ryskami 5, 10, 15 a 20 ml.

Čtyřikrát protřepat – Před každým použitím lahev nejméně čtyřikrát protřepeme >> tím se aktivuje životní energie léčebných informací.
 
Pár minut počkat – Po nalití do odměrného kalíšku je vhodné nechat Regulatpro Bio na světle 5 až 10 minut nadechnout (okysličení).
 
Co nejdéle v ústech – Před spolknutím ponecháme nejméně 1 minutu v ústech, kdy probíhá absorpce sliznicí + péče o dásně a ústní flóru.
                      
Naředěný se šťávou – Při citlivém zažívání vmícháme do vody. Lépe do nepasterizované ovocné či zeleninové šťávy nebo do smoothie.
 
Pití před jídlem – Dávka 5 ml před jídlem zvyšuje bioaktivitu živin v potravě. 

Pití regulátu přes den

Optimálních výsledků docílíme pitím naředěného Regulátu přes den. Denní dávku Regulátu nalijeme do převařené či destilované vody, nebo do vody vyčištěné reverzní osmózou a pijeme pozvolna celý den. Ještě lepších výsledků docílíme ředěním Regulátu nepasterizovanou ovocnou nebo zeleninovou šťávou.

Zhoršení příznaků

Při případném zhoršení příznaků zdravotních potíží, kterému říkáme detoxikační krize, snížíme po dobu dvou až tří dnů dávkování Regulatpro Bio na polovinu.

Jak Regulát chutná

Regulatpro Bio je ponechán čistě přírodní. Není ochucen ani oslazen, protože není určen pro pochutnání. Jeho chuť je mírně octová, podobná nálevu z kysaného zelí nebo z kvašených okurek. Každá výrobní šarže se může lišit trochu odlišnou chutí nebo barvou, což je dáno sezonní dostupností ovoce, zeleniny a ořechů.

Skladování do 25 °C

Regulatpro Bio skladujeme mimo dosah slunečního záření při teplotě do 25 °C. Originálně z výroby uzavřený vydrží Regulatpro Bio minimálně 2 roky. Po otevření můžeme Regulatpro Bio skladovat při pokojové teplotě cca 1 měsíc a v lednici až 3 měsíce.

Vnější aplikace na pokožku

Enzymy, vitamíny a živiny z ovoce a zeleniny rozštěpené na molekuly se snadno vstřebávají >> zevnitř sliznicemi (ústa, střevo, nos, vagina) a zvenku pokožkou. Nástřik Regulatpro Bio na pokožku aplikujeme při kožních problémech (ekzém, lupénka, akné, bradavice) nebo při bolestech (záda, klouby, hlava). Nástřik do nosu (nachlazení, zánět dutin, dýchací potíže, koncentrace). Pro delší působení na pokožku uděláme vlhký zábal, kdy Regulát ředíme vodou 1:2. 

 

Kožní problémy, bolesti (záda, klouby, hlava), nachlazení, koncentrace.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: