! ! ! ! ! PŘES PRÁZDNINY VE ČTVRTKY NEJSOU ROZVOZY PO BRNĚ A OKOLÍ ! ! ! ! !

Canvit BARF Evening Primose Oil 100ml

Neohodnoceno
 
 

100% přírodní pupalkový olej pro potlačení svědivosti a alergie kůže u psů a koček.

Dostupnost Skladem
450 Kč    
Kategorie Canvit
 

100% za studena lisovaný pupalkový olej se silým protizánětlivým účinkem pro extra péči o kůži, srst a klouby u psů i koček. Olej má silný antialergenní účinek a je tak vhodný pro alergiky a zvířata s různými intolerancemi a zvýšenou sensitivitou.

  • Podává se při výskytu kožních alergií, ekzémů a vyrážek různého původu (např.: potravní alergie, alergie na bleší kousnutí, atopické ekzémy).
  • Rychle tlumí svědění, zmírňuje zarudnutí a napomáhá rychlejšímu hojení vyrážek.
  • Pupalkový olej je též osvědčeným pomocníkem při řešení bolestí, zánětů a onemocnění kloubů u psů i koček (např.: artróza, artritida).

Pupalkový olej je krmným doplňkem první volby při alergických svědivých onemocnění kůže. Olej poskytuje okamžitou úlevu při alergiích a zánětech kůže díky vysokému obsahu cenných GLA omega-6 nenasycených mastných kyselin. Tyto esenciální kyseliny mají výrazný protizánětlivý, anti-alergický a protisvědivý účinek na kůži. Podávání GLA je nezbytné u alergiků a hypersensitivních jedinců. U potravinových intolerancí a alergií je vhodné podávat pupalkový olej společně s veterinární dietou. 

Pupalkový olej se podává také u zdravých jedinců jako podpora zdravého stavu kůže, bohaté a lesklé srsti a silných drápů. Velmi vhodný je pro výstavní psy a kočky, dlouhosrstá zvířata, jedince v období línání pro rychlou obnovu srsti, psy i kočky s náročnější péčí o kůži a srst (např.: bezsrstá plemena, při častém koupání a úpravách srsti atp.). Specificky se pupalkový olej užívá u psů, které mají nadměrné kožní záhyby (např.: šarpej, mastif) a také u psů, kteří trpí na časté záněty uší (např.: kokršpaněl).

Protizánětlivý účinek pupalkového oleje má pozitivní vliv i na stav pohybového aparátu. Olej je tak skvělým doplňkem pro psy i kočky s kloubnímí obtížemi jako jsou bolesti a záněty kloubů. Pupalkový olej je možné podávat jako doplněk terapie u psů a koček. které kulhají, obtížně vstávají a ulehají, mají problémy s chůzí z a do schodů, těžko se jim seskakuje a vyskakuje do výšky, ztrácí chuť ke hrám a delším procházkám, u psů a koček s diagnostikovaným onemocnění kloubů, po úrazech a operacích pohybového aparátu, starých jedinců a také zvířat s nadváhou a obezitou.

Doporučené denní dávkování:

na 10 kg psa 5 ml denně
na 5 kg kočku 2,5 ml denně
 
Balení 100 ml vydrží pro psa s váhou 10 kg na 20 dnů a pro kočku s váhou 5 kg na 40 dnů. Olej se podává zamíchaný do krmiva (granule, BARF, konzervy).

Složení:
100% za studena lisovaný pupalkový olej

V 1 ml oleje je průměrně obsaženo 90 mg (9 %) kyseliny gama-linolenové (GLA omega-6 nenasycená mastná kyselina), 710 mg (71 %) kyseliny linolové (LA omega-6 nenasycená mastná kyselina), (90 mg (9 %) kyselina olejová, 30 mg (3 %) kyselina stearová, 70 mg (7 %) kyselina palmitová)
 
100% přírodní produkt bez konzervantů, bez barviv, bez umělých aromat, bez chemických dochucovadel a bez geneticky modifikovaných surovin.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: