PŘIJÍMÁME PŘEDOBJEDNÁVKY MASA PAEX NA 21.5.

Pamlskový hlavolam Multipuzzle

Neohodnoceno
 
 

Pamlskový hlavolam Multipuzzle

Dostupnost Skladem do tří dnů
899 Kč    
Kategorie Hračky pro psy
 

"Otáčej, posouvej a mlsej!" Výzva pro experty v oboru hledání pamlsků! Zábava na celý večer plná odměn. 28 polí pro naplnění pamlsky nebo oblíbenými granulkami pro dlouhou zábavu, rozvíjení jemné mototiky, trpělivosti a přemýšlení.

Pamlskový hlavolam Multipuzzle
Úroveň náročnosti: Level 4 - expert
Velikost: 40 x 40 cm, výška 5 cm

Dlouhotrvající zábava pro psy:
Multipuzzle patří mezi nejsložitější hlavolamy z kolekce interaktivních her od Niny Ottosson. Nabízí dlouhou hru při každém naplnění hlavolamu. V hlavolamu je 28 úkrytů pro pamlsky, 20 pod obvodovými destičkami, které pejsek získá postupným posouváním světle zelených kostek. 8 schovávaček je pod oranžovými kloboučky uprostřed hry. Kostky nejdou z hlavolamu vyndat z důvodu bezpečnosti, pes se k pamlskům dostane posouváním prvků.

Krmte pejsky zábavně:
Do hlavolamu vložte oblíbené pamlsky vašeho mazlíčka nebo granule jako část krmné dávky a udělejte z krmení zábavu. Pomalé krmení pomocí hledání uspokojuje u psů kořistnický pud a dělá jejich bříška i mysl spokojenější.

Žádné volné části
Tenhle hlavolam nemá žádné odstranitelné části, takže pes políčky během hry pouze posouvá. Odolný materiál a provedení hlavolamu zaručuje, že tohle bude hra ke které se budete se svým pejskem rádi vracet.

Jak na to?
Chcete začít jednoduše, protože ještě nejste experti?

Otočte hlavolam vzhůru nohami a ve středu hry uvolněte středový kolík. Odeberte středové otočné kolečko hlavolamu a oranžové posuvné kloboučky. Vaše hra bude mít teď jednoduchou úroveň, použijete pouze posuvné kostky po obvodu hlavolamu, naplňte postupně všech 20 polí oblíbenými dobrotami. Hra může začít! :-) Položte hlavolam na zem a povzbuďte svého pejska ke hře. Ukažte mu, že posunem volné kostky odkryje další pamlsek. Pejsek může prvky posouvat čumákem nebo tlapkami, malí pejsci po hlavolamu chodí :-).

Chcete větší náročnost?
Obtížnost zvýšíte tím, že do hlavolamu vrátíte posuvné oranžové kloboučky a středový kruh. Pes musí posunout středový kruh tak, aby mohl posunout oranžový klobouček do prolisua tím se mu odkryjí pamlsky. Na vyšší level se posunete, pokud necháte psa na vyvýšeném místě pracovat pouze čumáčkem.

Level 4-expert:
Pamlskové hlavolamy Nina Ottosson jsou skvělou zábavou pro psy všech věkových kategorií, různých plemen a velikostí. Obtížnost 4-expert doporučujeme pro pejsky, kteří již mají s řešením hlavolamů zkušenosti. Díky možnosti začít jen s obvodovými kostkami je tento hlavolam vhodný i pro chytré začátečníky.

Kouzlo společné zábavy...
Hlavolamy od Niny Ottosson jsou vyvinuty tak, aby stimulovaly mozek vašeho psa. Naučte svého psího parťáka, jak hlavolam řešit, hrajte si a bavte se společně. Napovídání, chválení a opakované doplňování dobrot posílí váš společný vztah. Po celou dobu hry mějte pejska pod dozorem a nenechte ho hračku kousat. Do příští hry hlavolam schovejte.

Rychle uklizeno!
Odstraňte z hlavolamu všechny zbytky odměn, umyjte ho ve vlažné mýdlové vodě a usušte.

Proč jsou pamlskové hlavolamy od Niny Ottosson tak skvělé?
* zahání nudu a zabaví i hyperaktivní jedince
* omezují destruktivní chování a rozvíjí dovednosti vašeho psa
* stimulují k přemýšlení a soustředění, takže psa pozitivně unaví
* jsou zábavné pro všechny bez ohledu na plemeno a věk
* můžete je využít na zpomalené krmení části krmné dávky
* posilují vztah mezi páníčkem a psem

Hry je možné hrát se psem, kočkou, ale i s velkými papoušky, opičkami, pet prasátky apod. Zahraniční zoologické zahrady využívají s velkou oblibou pamlskové hlavolamy pro krmení různých zvířat a udržují je tak v lepší psychické pohodě.

V případě Externího skladu může být dodání až do 30 dní.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: