PŘIJÍMÁME PŘEDOBJEDNÁVKY MASA PAEX DO 23.6.

Markus Mühle Black Angus Senior 15kg

Neohodnoceno
 
 

 Ideální kombinace všech živin (bez chemie) pro starší psy 7+

Dostupnost Skladem do tří dnů
Váha
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
1 529 Kč    
Kategorie Granule pro psy
 

Firma Markus-Mühle se zaměřuje na přirozenou přírodní stravu psa. Všechny produkty jsou vyrobeny z kombinace prvotřídních živočišných bílkovin, nejlepších sacharidů a pečlivě vybraných bylinných složek. Zvláštností Black Angus krmiva je speciální proces lisování za studena. Tím je zajištěno, že nedojde ke strukturální změně bílkovin a sacharidů vysokou teplotou. Tímto způsobem jsou cenné látky, jako jsou vitamíny, vitální látky a mikroživiny chráněny nebo zůstanou alespoň do značné míry zachovány. Black Angus krmivo neobsahuje žádné chemické konzervační prostředky, aroma ani barviva, proto je velmi dobře stravitelné. Čistá příroda se postará o nezapomenutelný chuťový zážitek.

 • Vhodné pro velké psy od 6 let a malé psy od 7 let
 • Bílkoviny z hovězího masa, kachního masa a sledě
  Kvalitní a vysoce stravitelné zdroje bílkovin pro podporu zdravého růstu a posílení svalů. Sleď poskytuje esenciální mastné kyseliny, které stimulují metabolismus a mají velký význam pro strukturu a zachování buněčných stěn.
 • Sacharidy a vláknina
  Mohou výrazně regulovat příjem energie, optimalizovat funkci střev, zlepšit trávení a posílit imunitní systém.
 • Extrakt ze zelené mušle pyskaté
  Bohatý na chondroitin sulfát a glucosaminglykany, které mohou zpomalit proces opotřebení chrupavky a stimulovat regeneraci buněk chrupavky; díky vysokému obsahu EPA/DHA mastných kyselin mohou přispět k ochraně kloubů.
 • Bylinky, plody, kořeny a semena
  Tento rostlinný komplex může dodat vitalizační fytoživiny pro oči, nervy, játra, trávení a imunitní systém.
 • Metoda lisování za studena
  Smíchání a lisování pelet všech surovin bez páry a bez vysokých teplot, aby se mohla zachovat základní, střeva stimulující struktura surovin a biologický účinek bylinek a extraktu z mušlí.
 • Žádné geneticky modifikované složky
 • Bez chemických barviv, lákadel, konzervačních prostředků
 • Žádné anorganické minerály
  Jako je uhličitan vápenatý nebo krmný vápenec.

Specialisté na výživu od Markus Mühle volí vždy to nejlepší. Nabízejí výhradně krmivo, které se orientuje na přírodě.

Black Angus Senior s kachním masem & sleděm přesně odpovídá potřebám Vašeho psa v druhé polovině života. Tato receptura byla navržena tak, aby splňovala všechny požadavky na potřeby psů v pokročilém věku. Důležité látky ze ženšenu, květu aksamitníku a extraktu z hroznových jader podporují ochranu buněk a funkci orgánů až do vysokého věku.

 • Kachní maso & Angus hovězí maso
  se postarají o vysokou míru akceptace a jsou vysoce stravitelnými zdroji bílkovin, ideální pro výživu při přecitlivělosti na potraviny, nebo pro vybíravé psy.
 • Sleď
  poskytuje důležité omega-3 a omega-6 mastné kyseliny, které mohou stimulovat metabolismus a mohou mít velký význam pro strukturu a zachování buněčných stěn.
 • Hnědá plnohodnotná rýže
  lehce stravitelný zdroj sacharidů, který zajišťuje optimální dodávku energie a podporuje ideální hmotnost psa.
 • Květy aksamitníku
  bohaté na lutein, mohou stabilizovat imunitní systém díky optimální kombinaci specifických antioxidantů a vitamínu E
 • Ženšen a extrakt z hroznových jader
  kořen ženšenu má posilující účinek na imunitní systém a podporuje odolnost těla. Extrakt z hroznových jader je bohatý na polyphenolen mají antioxidační účinek a může chránit DNA jádra, takže může pozitivně ovlivnit stárnutí buněk.


Upozornění: Při výrobě krmiva pro psy od Markus Mühle se nepoužívají žádná chemická barviva, konzervační látky, umělé lákavé látky ani geneticky modifikované suroviny. Krátká trvanlivost suchého krmiva od Markus Mühle 8 měsíců od data výroby tuto skutečnost potvrzuje.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: