PŘIJÍMÁME PŘEDOBJEDNÁVKY MASA PAEX DO 23.6.

ERYX KUŘECÍ 15kg

Neohodnoceno
 
 

Eryx Daily kuře je kompletní a vyvážené krmivo ideální pro dospělé psy v normální fyzické zátěži.

Dostupnost Na objednávku do týdne
820 Kč    
Kategorie Dog&co wellness
 

KOMPLETNÍ KRMIVO PRO PSY

OBJEDNÁVKY OBJEDNANÉ A ZAPLACENÉ DO STŘEDY DO PŮLNOCI BUDOU SKLADEM V PONDĚLÍ ODPOLEDNE.

ERYX  KUŘE

Eryx Daily kuře je kompletní a vyvážené krmivo ideální pro dospělé psy v normální fyzické zátěži. Je vyrobeno z vybraných, vysoce kvalitních surovin, čímž je zajištěn správný poměr všech výživných látek nutných k udržení vynikající formy psa.

Složení: dehydrované živočišné bílkoviny (kuře 10%), kukuřice, živočišný tuk, pšenice (7%), rýže, hydrolyzované kuřecí bílkoviny, karob, sušená citrusová dužina, pivovarské kvasnice, sušená řepa, dehydrované rybí bílkoviny, kaštanová dřeň, chlorid sodný.

Analytické složky: vlhkost 9,00%, hrubý protein 24,00%, hrubé oleje a tuky 12,00%, hrubá vláknina 3,30%, hrubý popel 8,70%.

Doplňkové látky (na kg):

Nutriční přísady: Vitamin A 10.000 MJ – Vitamin D3 800 MJ – Vitamin E 90 MJ - Železo (uhličitan železnatý) 100,00 mg – Jód (jodičnan vápenatý) 1,00 mg– měď (pentahydrát síranu měďnatého) 29,40 mg – mangan (oxid manganatý) 39,00 mg – zinek (oxid zinečnatý) 98,00 mg – Selen (seleničitan sodný) 0,13. Antioxidanty.

Pokyny k použití: podávejte denně v závislosti na váze psa. Krmivo rozdělte do dvou stejných denních dávek. Přechod z jiného krmiva provádějte postupně. Dávku uvedenou v tabulce můžete lehce upravit dle momentální fyzické kondice psa, jeho aktivity a podmínek ve kterých žije. Tento výrobek je kompletní a vyvážené krmivo, proto nevyžaduje žádné integrace. Podávejte krmivo takové, jaké je nebo zvhlčené vodou nebo vývarem. Pes musí mít neustále přístup k misce s čerstvou vodou.

Skladování: Uchovávejte v chladu a suchu.

Datum spotřeby/ šarže: Datum spotřeby je uvedeno na zadní straně obalu společně s výrobní šarží.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: