PŘIJÍMÁME PŘEDOBJEDNÁVKY MASA PAEX NA 21.5.

Delikan Dog Premium Maximo Maintenance 20kg

Neohodnoceno
 
 
Dostupnost Skladem
1 029 Kč    
Kategorie Delikan
 

Kompletní prémiové krmivo pro psy s nižší zátěží. Snadno stravitelné s výtečnou chutí šťavnatého drůbežího masa a jater. Lososový a lněný olej, probiotika, minerální látky.

Kompletní suché krmivo pro dospělé psy se spoustou důležitých živin a stopových prvků. Vhodné pro psy s nižší aktivitou i pro psy s citlivým zažíváním. Snadno stravitelné granule s atraktivní chutí drůbežího masa, jehož obsah činí až 30 %. Jako zdroj sacharidů je zde zastoupena výživná kukuřice a rýže. Zasytí a zároveň nezatíží trávicí ústrojí Vašeho psa. Obsah vlákniny příznivě působí na správnou peristaltiku střev, trávení a vylučování je tedy v normě a Váš pes bude spokojený a vitální.

Optimální poměr esenciálních mastných kyselin podporuje růst zdravé srsti, zároveň pečuje o dobrý stav kůže, chrupavek a kostí. Přirozený zdroj vitamínů a minerálních látek významně ovlivňuje imunitní systém. Krmivo neobsahuje pšenici a sóju.

Dopřejte Vašemu psovi DELIKAN Maximo Maintenance 20 kg, jeho hlavními benefity jsou:

  • Snadno stravitelné prémiové krmivo pro psy,
  • pro psy s nižší aktivitou, nebo s citlivým zažíváním,
  • delikátní chuť drůbežího masa a jater,
  • složení bez pšenice a sóji,
  • obsah lososového a lněného oleje,
  • vitamíny, minerální látky, probiotika,
  • podpora pohybového aparátu,
  • obsah vlákniny působící přirozeně na správnou peristaltiku střev,
  • zdroj energie a podpora imunitního systému.

Složení: maso a produkty živočišného původu (sušené drůbeží maso, drůbeží játra) obiloviny a vedlejší výrobky z obilovin (rýže, kukuřice, kukuřičný glutén, lněné semínko), tuky a oleje (drůbeží tuk, lososový olej, lněný olej), zelenina (hrách, mrkev), přídavky na zlepšení pohybového aparátu (chondroprotektiva), yucca, probiotika, vitaminy a minerální látky.

Způsob krmení: krmivo podáváme v suchém stavu, popřípadě přelité vlažnou vodou nebo vlažným vývarem. Po přelití doporučujeme podávat za 10 minut, až granule nasáknou tekutinu.

Skladování: krmivo skladujte v suchém a chladném (do 18 °C) místě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: