PŘIJÍMÁME PŘEDOBJEDNÁVKY MASA PAEX NA 21.5.

Pamlskový hlavolam Wobble Bowl

Neohodnoceno
 
 

Pamlskový hlavolam Wobble Bowl

Dostupnost Skladem do tří dnů
699 Kč    
Kategorie PSI
 

Bav se a bašti, probuď svoje instinkty lovce! Hlavolam a zpomalovací miska v jednom, aby bylo krmení zábavnější a mazlíčci spokojenější!

Pamlskový hlavolam Wobble Bowl
Úroveň náročnosti: Level 1
Velikost: průměr 28,5 cm, výška 10 cm.
Vhodné pro všechny psy bez ohledu na věk a velikost, vhodné i pro kočky

Už nikdy nudnou večeři
Tenhle hlavolam sype vašemu pejskovi pamlsky či krmivo hned z několika stran. Vložte granulky do středového otvoru, který uzavřete gumovým víčkem. Nechte vašeho psího kamaráda, aby hračku otáčel a houpal tlapkami či čumáčkem. Až pamlsky projdou vnitřními zábranami, vyskočí z bočních otvorů a pejska náležitě odmění!

Vzbuďte zvědavost!
Pamlskové hlavolamy zahání nudu, procvičují mysl a rozvíjí trpělivost i motoriku psa. Je to zábava bez ohledu na věk, velikost nebo plemeno. Bojácným pejskům pomáhají zábavně relaxovat a zvyšovat sebevědomí. Hyperaktivní blázny zase zklidní a naučí přemýšlet, protože hrubou silou to daleko nedolámou :-). Věděli jste, že hlavolamy snižují tendence k destruktivnímu chování? Mentální stimulace je pro psa stejně důležitá, jako dostatek fyzického vyžití.


Level 1:
Hry označené symbolem Level 1 jsou vhodné pro všechny začínající psí hráče, kteří se ještě nesetkali s žádným psím hlavolamem a potřebují si natrénovat dovednosti nutné k odhalení pamlsků. Zároveň pejsky připravuje na překonání výzev, které přináší obtížnější hlavolamy.

Úroveň hlavolamu Wobble Bowl můžete zvýšit:
- pro začátek dávejte do hlavolamu suché kulaté pamlsky nebo granule. S miskou několikrát zatřepte, aby se granule dostaly blízko otvorům a pro pejska bylo jednoduché je získat. Tak okamžitě získáte jeho zájem o hru.

- aby se pejsek nezačal nudit, udělejte mu získávání odměny složitější. Místo suchých pamlsků/granulí použijte mírně vlhké nebo ploché pamlsky, jako jsou plátky sušenéch masových pamlsků, kousky tvrdého sýra apod.

- pro ještě náročnější hráče zalepte některé z bočních otvorů lepicí páskou, tím snížíte počet pamlsků, které z misky vypadnou a hra tak bude delší a napínavější.

Kouzlo společné zábavy
Hlavolamy od Niny Ottosson jsou vyvinuty tak, aby stimulovaly mozek vašeho psa. Naučte svého psího parťáka, jak hlavolam řešit, hrajte si a bavte se společně. Napovídání, chválení a opakované doplňování dobrot posílí váš společný vztah. Po celou dobu hry mějte pejska pod dozorem a nenechte ho hračku kousat. Do příští hry hlavolam schovejte.

Rychle uklizeno!
Prolijte hlavolam vlažnou mýdlovou vodou, promíchejte, důkladně vypláchněte čistu vodou a nechte úplně uschnout. Znovu naplňte a další kolo zábavy může začít!

Proč jsou pamlskové hlavolamy od Niny Ottosson tak skvělé?
* zahání nudu a zabaví i hyperaktivní jedince
* omezují destruktivní chování a rozvíjí dovednosti vašeho psa
* stimulují k přemýšlení a soustředění, takže psa pozitivně unaví
* jsou zábavné pro všechny bez ohledu na plemeno a věk
* posilují vztah mezi páníčkem a psem

Hry je možné hrát se psem, kočkou, ale i s velkými papoušky, opičkami, pet prasátky apod. Zahraniční zoologické zahrady využívají s velkou oblibou pamlskové hlavolamy pro krmení různých zvířat a udržují je tak v lepší psychické pohodě.

Vyrobeno z materiálů vhodných pro kontakt s potravinami. Neobsahuje žádné škodlivé látky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: