! ! ! ! ! PŘES PRÁZDNINY VE ČTVRTKY NEJSOU ROZVOZY PO BRNĚ A OKOLÍ ! ! ! ! !

Pamlskový hlavolam Tumble Large

Neohodnoceno
 
 

Pamlskový hlavolam TREAT TUMBLE SMALL

Dostupnost Skladem do tří dnů
299 Kč    
Kategorie PSI
 

“Válej a koulej”
Připrav se na pořádnou honičku za pamlskovým pokladem - buď rebel! Treat tumble bude dlouho odolávat, ale pamlsky z něj nakonec dostaneš všechny do jednoho! Tohle je nejzajímavější koule, jakou jsi kdy kutálel, ať jsi jorkšír nebo jack russell, staroušek nebo mlaďoch, tahle hračka tě jen tak neomrzí!

Pamlskový hlavolam TREAT TUMBLE SMALL
Úroveň náročnosti: Level 1
Velikost: Průměr 13 cm - vhodný pro střední a velká plemena psů

Naplňte Treat tumble těmi nejoblíbenějšími granulkami nebo pamlsky vašeho mazlíčka, zatočte s nudou a nechte svého psa, aby procvičoval svoje tělo i mysl.

Zábavná koule která rozdává pamlsky
Nina Ottosson Treat tumble je perfektní pro odměňování a zabavení vašeho pejska. Stačí naplnit kouli nejoblíbenější mlskou vašeho parťáka a zábava může začít. Dejte psovi treat tumble a pozorujte, jak si s hlavolamem hraje a snaží se pamlsky vydolovat.

Procvičení těla i mysli
Hry a hlavolamy Nina Ottosson vyzívají vašeho psa k přemýšlení, jak se dostat k oblíbeným pochoutkám a tak zvyšují mentální stimulaci pejska pomocí zábavy a hry. Bojácným psům zvyšují sebevědomí a pomáhají relaxovat.

Level 1:
Hry označené symbolem Level 1 jsou vhodné pro všechny začínající psí hráče, kteří se ještě nesetkali s žádným psím hlavolamem a potřebují si natrénovat dovednosti nutné k odhalení pamlsků. Zároveň pejsky připravuje na překonání výzev, které přináší obtížnější hlavolamy.

Zábava na doma i na ven:
Treat tumhle je skvělá hračka pro psy, která se hodí jak na domácí zábavu tak řádění na zahradě! Pevný materiál a snadno omyvatelný povrch dělají z této hračky jasnou volbu do bytu i ven.

Kouzlo společné zábavy...
Hlavolamy od Niny Ottosson jsou vyvinuty tak, aby stimulovaly mozek vašeho psa. Naučte svého psího parťáka, jak hlavolam řešit, hrajte si a bavte se společně. Napovídání, chválení a opakované doplňování dobrot posílí váš společný vztah. Po celou dobu hry mějte pejska pod dozorem a nenechte ho hračku kousat. Do příští hry hlavolam schovejte.

Rychle uklizeno:
Naplňte hlavolam vlažnou mýdlovou vodou, promíchejte, důkladně vypláchněte čistu vodou a nechte úplně uschnout.. Znovu naplňte a další kolo zábavy může začít!

Proč jsou pamlskové hlavolamy od Niny Ottosson tak skvělé?
* zahání nudu a zabaví i hyperaktivní jedince
* omezují destruktivní chování a rozvíjí dovednosti vašeho psa
* stimulují k přemýšlení a soustředění, takže psa pozitivně unaví
* jsou zábavné pro všechny bez ohledu na plemeno a věk
* posilují vztah mezi páníčkem a psem

Hry je možné hrát se psem, kočkou, ale i s velkými papoušky, opičkami, pet prasátky apod. Zahraniční zoologické zahrady využívají s velkou oblibou pamlskové hlavolamy pro krmení různých zvířat a udržují je tak v lepší psychické pohodě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: