PŘIJÍMÁME PŘEDOBJEDNÁVKY MASA PAEX NA 21.5.

Kachna - Čírka karolínská - potápěcí

Neohodnoceno
 
Novinka Efekt lupa
  • 1 z 2
 
Dostupnost Na cestě
1 150 Kč    
Kategorie Atrapy zvěře
 

Dokken's Dead Fowl byl patentovaný trénerem Tomom Dokkenom. Tyto dummy byly testované s velkým úspěchem během pěti let se stovkami psů. Patří mezi tréninkové pomůcky, které nejvěrněji simulují trénik s reálnou zvěří.

Tělo Dead Fowl Dummy je vyrobené z měkké PUR pěny. Volně pohyblivá hlava a nohy jsou vyrobené z tvrdého plastu. Tento tvar podporuje správný úchop a držení dummy ve středu těla. Tvdá volně klimbající hlava zabraňuje zlým zlozvykům vašeho psa - hlavně klepání.
Dokken's Dead Fowl Dummy plave na vodě i při poškození.

Je to nenahraditelná pomůcka pro výcvik loveckých psů - díky reálné váze a možnosti použití pachů.

Vhodné pro injekční pachování.

Tento dummy napodobuje poraněnou kachnu, která se pokouší uniknout potopením se. Váš pes se používáním této atrapy naučí, jak má plavat a poraněnou kachnu správně chytit, jakmile se vynoří. Stáhněte nejprve kachnu pod vodu a nechte ji potom vystoupit až těsně pod hladinu. Jakmile Váš pes kachnu spatří, uvolněte ji prudkým trhnutím udice. S postupnou zkušeností psa můžete zvyšovat počet cvičných ponoření i hloubku, do jaké kachnu potopíte. Po napachovaní můžete touto kachnou také vytvořit vodní stopu. Používejte nepříliš ohebnou udici a jen šňůry, které nejsou elastické.


Materiál: PUR pena
Hmotnosť: cca 225 g
Dĺžka: cca 27 cm + šnúrka
Priemer: cca 12 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: