PŘIJÍMÁME PŘEDOBJEDNÁVKY MASA PAEX DO 23.6.

Háčky na klíšťata 2 ks

Neohodnoceno
 
 

Pomůcka při vytahování klíšťat

Dostupnost Skladem
104 Kč    
Kategorie Antiparazitika
 

Nejpraktičtější a nejbezpečnější pomůcka pro vytahování zakousnutých klíšťat. Díky patentovanému mechanismu nehrozí zmáčknutí nebo jiná deformace klíštěte, která vede k většímu riziku infikování rány. Často se též stává, že při vytahování klíštěte zoustanou v kůži kusadla s hlavičkou, které se mnohem hůř vytahují a dál přenáší nebezpečné látky. Tento problém O´TOM Háček na klíštata hravě vyřeší. I proto háčky O’TOM obdrželi veterinární a zdravotnické certifikáty jako ten nejbezpečnější způsob vyjmutí klíštěte.

Odstranění je velice rychlé – háček na klíšťata se používá tak, že jej z boku nasadíme na klíště přímo u pokožky, a dvakrát až třikrát otočíme. V mžiku je tedy neporušené klíště venku a vy jej můžete zajistit pro lékařské testy na infekce, anebo zneškodnit například spálením nebo spláchnutím proudem vody. S háčky O’TOM tedy odstraníte klíště hygienicky, zabráníte přenosu infekčních chorob, tvorbě alergických reakcí i strachu z procházek v přírodě. Vděční vám jistě budou i vaši mazlíčci.

 

Postup: přisáté klíště a jeho okolí vydesinfikujte - nejlépe jodovou tinkturou, pak otevřete pinzetu a uchopte do ní klíště co nejblíže ke kůži tak, abyste ho nerozmáčkli. Kýváním do stran nebo otáčením klíště vyjměte - nespěchejte a klíště nepřetrhněte.

 

Po vytažení místo opět desinfikujte.Klíště spalte, utopte nebo rozmáčkněte přes kapesník či papír.

Klíštěte se nedotýkejte holýma rukama!Po vytažení klíštěte si i tak umyjte ruce.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: