PROSÍME CHOVEJTE SE ZODPOVĚDNĚ - PŘI PŘEBÍRÁNÍ ZBOŽÍ NOSTE RESPIRÁTOR. DĚKUJEME!

Magnusson

 

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem

 • Magnusson Meat&Biscuit Adult 2111/2 K
  Magnusson Meat&Biscuit Adult
  Externí sklad
  Kompletní švédské krmivo je vyrobeno z čerstvého masa, ne moučky, obohacena o čerstvá vejce, čerstvou mrkev, za studena lisovaný švédský řepkový olej a mnoho dalších vynikajících švédských ingrediencí. Pro dospělé psy.

  od 290 Kč
 • Magnusson Meat&Biscuit Junior 2114/4
  Magnusson Meat&Biscuit Junior
  Externí sklad
  Kompletní švédské krmivo pro štěňata, březí a kojící feny je vyrobeno z čerstvého masa - ne moučky, obohacena o čerstvá vejce, čerstvou mrkev, za studena lisovaný švédský řepkový olej a mnoho dalších vynikajících švédských ingrediencí.

  od 490 Kč
 • Magnusson Meat&Biscuit Light 2117/4
  Magnusson Meat&Biscuit Light
  Externí sklad
  Kompletní švédské krmivo pro psy všech plemen, kteří mají nízký výdej energie, sklony k obezitě, je vyrobeno z čerstvého masa, obohacena o čerstvá vejce, čerstvou mrkev, za studena lisovaný švédský řepkový olej a mnoho dalších ingrediencí.

  od 550 Kč
 • Magnusson Meat&Biscuit Work 14kg 2120
  Magnusson Meat&Biscuit Work 14kg
  Externí sklad
  Kompletní švédské krmivo pro aktivní dospělé psy ve vysoké zátěži nebo pro krmení v zimních měsících je vyrobeno z čerstvého masa, obohacena o čerstvá vejce, čerstvou mrkev, za studena lisovaný švédský řepkový olej a mnoho dalších ingrediencí.

  1 490 Kč
 • Magnusson Original Kennel 14kg 2121
  Magnusson Original Kennel 14kg
  Externí sklad
  Kompletní švédské krmivo pro štěňata velkých plemen a dospělé psy všech plemen. Jedná se o čisté přírodní krmivo, které neobsahuje žádné zbytečné umělé, či chemické látky, které zatěžují organismus psa.

  850 Kč
 • Magnusson Original Lätta 14kg 2122
  Magnusson Original Lätta 14kg
  Externí sklad
  Kompletní švédské krmivo pro dospělé psy s nízkou aktivitou, kteří mají tendenci k nadváze. Jedná se o čisté přírodní krmivo, které neobsahuje žádné zbytečné umělé, či chemické látky, které zatěžují organismus psa.

  990 Kč

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem