Dne 28. září na Den české státnosti je státní svátek a pravidelné rozvozy NEJSOU! Další rozvoz je ve čtvrtek 30. září.

Yoggies B.A.R.F. 100% kuře s probiotiky a kloubní výživou

Neohodnoceno
 
Novinka Efekt lupa
 
Dostupnost Skladem
91 Kč    
Kategorie PSI
 

Syrové kompletní krmivo pro psy - Yoggies B.A.R.F. s probiotiky a kloubní výživou. Receptury jsou vyvinuty tak, aby se co nejvíce podobaly přirozené potravě psa a obsahují jen kvalitní masa z kontrolovaných chovů.

Syrová masa Yoggies B.A.R.F. obsahují speciání probiotika pro psy, která podporují imunitu i odolnost proti virům, parazitům i nemocem a přidaná je i kloubní výživa jenž podporuje stavbu kostí i zdraví pohybového aparátu psa.

Yoggies B.A.R.F. byl vyvinut jako kompletní krmivo pro psy, kdy po přidání vhodné přílohy (doporučujeme přílohu Yoggies BARF+), příp. i přírodních doplňků potravy Yoggies, vytvoříte vyváženou potravu pro vašeho psa dle jeho konkrétních potřeb a zdravotního stavu.

Menu obsahuje: syrové kuřecí maso, kosti, chrupavky a kuřecí vnitřnosti. Menu 100% kuře je mleté nahrubo, a proto je vhodné pro všechny věkové kategorie psů, včetně štěňat od 30. dne života.

Kuřecí maso je dietní a velmi dobře stravitelné, proto je toto menu vhodné také jako součást dietních jídelníčků při hubnutí, zažívacích potížích a různých léčebných dietách.

500g

Vhodné pro všechny věkové kategorie psů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: