Kategorie

Newsletter

Aptus PRO SPORT DOG VET pasta 100g

Sport, služební, záchranářští a myslivečtí psi, psi na výstavách, psi s jednorázovou fyzickou aktivitou - pro všechny je vhodná pasta Aptus Pro Sport.

Více informací

250 Kč

Sport, služební, záchranářští a myslivečtí psi, psi na výstavách, psi s jednorázovou fyzickou aktivitou - pro všechny je vhodná pasta Aptus Pro Sport. U intenzivně pracujících nebo naopak stresovaných psů dochází k významnému zvýšení rizika poškození svalů při svalové práci. Cílem používání Aptus PRO SPORT DOG pasty je zmírnit nebo úplně omezit poškození a ztrátu svalové hmoty při současném využití tukových zásob.

aptus-pro-sport_thumb.jpg

Detaily produktu

Složení:

slunečnicový olej 35,62 %, lososový olej 27 %, proteinový hydrolyzát 14 %, glycerylmonostearát 8 %, maltodextrin 7,3 %, olivový olej 6 % .

Dávkování:

Aptus PRO SPORT DOG je určen k podávání v období přípravy na výkon, v jeho průběhu a po ukončení výkonu. Jedna pasta o objemu 100 g je určena na 30 kg váhy psa. Pro menší a větší psy dávku přepočítejte dávku podle jejich váhy. Příklady dávkování podle váhy psa:

10 kg 1/3 tuby

15 kg 1/2 tuby

20 kg 2/3 tuby

60 kg 2 tuby

Celková dávka může být podána jednorázově, nebo po několika menších dávkách (2 – 3 dávky) a podána přímo do tlamy, nebo rozmíchána v krmivu.

Zákazníci, kteří koupili tento produktu koupili ještě:

17 produktů ve stejné kategorii

Předchozí