Kategorie

Newsletter

Aptus Biorion 60tbl

Aptus Biorion je špičkový výživový doplněk určený k péči o srst, podporu jejího růstu a zlepšení celkové kvality srsti. Biorion je podáván psům a kočkám s účelem zajistit a zlepšit růst a správnou funkci kůže, srsti a drápů.

Více informací

290 Kč

Aptus Biorion je špičkový výživový doplněk určený k péči o srst, podporu jejího růstu a zlepšení celkové kvality srsti. Biorion je podáván psům a kočkám s účelem zajistit a zlepšit růst a správnou funkci kůže, srsti a drápů. Příznaky nedostatku biotinu zahrnují např. suchou srst, její nezdravý vzhled, nedostatek pigmentu, ztrátu srsti, suchou a šupinatící kůži, a lámavé a odlupující se drápy. Potřeba biotinu roste během období růstu, gravidity a laktace.

 

Detaily produktu

Přípravek obsahuje vysoké množství Methioninu - jedna z esenciálních aminokyselin, které zvířecí organismy neumí samostatně vyrobit a proto je nutné ji dodávat v krmení. Methionin je považován za primární nedostatkovou aminokyselinu obsaženou v doma připravovaném krmení podávaném domácím zvířatům. Methionin je potřebný zejména k udržení správné funkce kůže, srsti a drápů.

Dávkování
Psi: 1 tableta na 10 kg 1x denně po dobu 3–5 týdnů, poté 1 tablety na 10 kg 1x denně.
Kočky: 1–1 tableta/den
Jedna tableta váží 0.23 g

Pozor

Jestliže se zvíře škrábe, má na kůži patrné léze (pupeny, skvrny, krusty apod), nebo ztrácí srst, kontaktujte svého veterináře. U některých onemocnění, např. nemocí ledvin a střev, se mohou požadavky na přísun biotinu zvýšit.


Obsah živin
Sušina 96 %
Bílkoviny 10 %
Vláknina 70 %
Popel 3,1 %
DL methionin 175 mg/g

Doplňkové látky z premixu
Biotin 22 mg/g

Složení:
Vitaminový premix 78,6 %, DL methionin 17,1 %, vehikulum 4,3 %.

Zákazníci, kteří koupili tento produktu koupili ještě:

17 produktů ve stejné kategorii

Předchozí