Kategorie

Newsletter

Acana Dog Wild Prairie Harvest 13 kg

Kompletní, plnohodnotné a vyvážené krmivo s holistickou recepturou, které je vhodné pro psy všech plemen a stáří - od štěněte po seniora.

Více informací

ACAHAR135

1 650 Kč

Acana Dog Wild Prairie Harvest je kompletní, plnohodnotné a vyvážené krmivo s holistickou recepturou, které je vhodné pro psy všech plemen a stáří - od štěněte po seniora. Krmivo se vyznačuje obsahem kuřecího masa z volných chovů, celými vejci z místních farem a volně lovenými rybami ze studených severských jezer. Celá oblast Albertské prérie je proslulá svoji rozmanitostí a prvotřídními surovinami, které jsou pěstovány na úrodných farmách. Všechny suroviny jsou dodávány každým dnem, tudíž jsou čerstvé a neobsahují konzervanty, vyznačují se přírodní kvalitou a chutí. Typické pro toto krmivo je hojný obsah proteinů a žádné obiloviny, čímž snižuje množství sacharidů. Namísto toho se vyznačuje obsahem místní zeleniny, ovoce a bylin, které poskytují bohatou zásobu stopkových prvků a fytoživin. Krmivo Acana Wild Prairie se vyrábí z nejlepších a nejčerstvějších kanadských surovin, což udrží Vašeho psa zdravého a silného.

Složení: dehydrované kuřecí maso, červenohnědé brambory, vykostěné kuřecí maso, vykostěný candát, moučka z masa síha*, hrách, kuřecí tuk, vojtěška sušená na slunci, kuřecí játra, vykostěný jezerní síh, celá vejce, lososí olej, Batata sladké brambory, dýně, špenát, listy tuřínu, rajská jablka, mrkev, jablka, organická chaluha, brusinky, borůvky, bobule jalovce obecného, černý rybíz, kořen čekanky obecné, kořen lékořice, kořen anděliky lékařské, pískavice řecké seno, květy měsíčku lékařského, sladký fenykl, lístky máty peprné, květy heřmánku lékařského, květy levandule, saturejka zahradní, rozmarýna lékařská, plus doplňkové vitamíny a minerály

Zákazníci, kteří koupili tento produktu koupili ještě: