Kategorie

Newsletter

Obleček Watterproof fleece jacket Hurtta Pro 24

Obleček je vyrobený z odolného, k vodě a nečistotám rezistentní materiálu, který je ale velmi dobře prodyšný a má ty nejlepší tepelně-izolační vlastnosti.

DOPRODEJ

Více informací

1 300 Kč

Špičková bunda pro Vašeho psa od finského výrobce outdorového oblečení Hurtta. Obleček splňuje všechny nejvyšší nároky jak na kvalitu, tak i na design. Bunda je vyrobena z Hi Tech materiálu Houndtex, který byl vyvinut speciálně pro psí obleky. Jedná se o odolný, k vodě a nečistotám rezistentní materiál, který je ale velmi dobře prodyšný a má ty nejlepší tepelně-izolační vlastnosti. Houndtex je také vysoce flexibilní a umožňuje tak psovi maximální pohyb. Je nešustivý. Bunda se velmi snadno obléká díky zapínání pomocí zipu na zádech. Má tavé velmi propracovaný střih a proto perfektě sedí. Navíc v oblasti krku a slabin je obleček díky gumičkám stahovatelný a Vy jej tedy můžet přizpůsobit přímo Vašemu psovi. Kvalitní elastické manžety kolem krku a na nohou zabrání hrnutí sněhu dovnitř. Jedná se tedy o opravdu vysoce kvalitní a komfortní oblek, který bude Vašemu psovi velmi dobře sloužit. Dopřejte svému psovi ten nejvyšší komfort i během zimy!

Do poznámky uveďte vámi zvolenou velikost!


Hurtta je špičkový, finský výrobce vysoce kvalitního, funkčního, outdoorového oblečení pro psy, ale nejen pro ně. Obleky pro psy této značky jsou určeny pro každodenní život všech aktivních psů. Cílem firmy je přinést na trh produkty, které jsou funkční a zároveň odpovídají potřebám psů. Díky mnohaletým zkušenostem výrobce jsou obleky odolné vůči opotřebení, větru i dešti, ale zároveň jsou prodyšné a velmi dobře padnou. Jsou vyrobeny ze speciálního, membránového funkčního textilu Houndtex, který byl Hurttou vyvinut konkrétně pro psí obleky.

Ošetřování:

Houndtex je odolný vůči vodě i nečistotám. Díky tomu můžete oblek snadno omýt vodou. Při praní v pračce perte oblek na ruby a max. při 40 °C. Při vyšší teplotě nebo ždímání by mohlo dojít k poškození podlepených švů. Nepoužívejte aviváž – snižuje nepropustnost membrány Houndtex. Doporučujeme používat speciální prací prostředek na funkční oblečení.
Dodržujte zásady pro ošetření, jedině tak může oblek plně sloužit několik let.

 

Určení velikosti:

Pro určení správné velikosti obleku je nutné psa dobře změřit!

Délku zad měřte od kohoutku po kořen ocásku v době, kdy pes stojí v normální poloze.

 

Tabulka velikostí:

 

Velikost (shodná s délkou
zad v cm)

Plemeno (pouze orientační údaj)

24

Yorkšírský teriér, Pražský krysařík, Čivava

27

Yorkšírský teriér, Čivava, Maltéský psík

30

Jack Russell teriér, Mops, Westík

33

Parson Russell teriér, Shih-Tzu

36

Toy Pudl, Parson Russell teriér, Shih-Tzu

30 produktů ve stejné kategorii

Předchozí